Wycieczka parafialna 14-16.10

Nasza wspólna podróż rozpoczęła się 14.10 o 6:00 zbiórkom w kościele, gdzie o 6:20 została odprawiona msza święta.  Po mszy wyruszyliśmy we wspólną podróż do Kotliny Kłodzkiej, Pragi i Skalnego Miasta.

Pierwszym przystankiem na naszej trasie było Sanktuarium w Bardzie Śląskim, gdzie znajduje się najstarsza w Polsce figurka Matki Boskiej oraz słynny ruchomy żłobek. Na naszym szlaku kolejnym punktem było zwiedzanie twierdzy w Kłodzku, gdzie mieliśmy okazję spożyć posiłek i chwilę odetchnąć. Po przerwie udaliśmy się do Polanicy Zdrój, gdzie mogliśmy zaczerpnąć wód mineralnych. Na nocleg udaliśmy się do Zieleńca.

Następny dzień rozpoczęliśmy mszą świętą i śniadaniem.  Po czym ruszyliśmy na całodzienne zwiedzanie Pragi.

W środę dzień rozpoczął się tradycyjnie krótką mszą świętom, zjedzeniem śniadania, spakowaniem swoich rzeczy i z Zieleńca wyruszyliśmy do kaplicy Czaszek w Kudowie, a następnie do Skalnego Miasta w Czechach, gdzie spędziliśmy na zwiedzaniu 2 godziny. Po spacerze zjedliśmy posiłek i udaliśmy się w podróż powrotną do Górki Duchownej.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć:

[useyourdrive dir=”1BTQOrnU5EqO1JWeYF3fx0fA-ubZWOeOF” mode=”gallery” viewrole=”administrator|editor|author|contributor|subscriber|guest” downloadrole=”all” showbreadcrumb=”0″]